Gazeteci Hüseyin Narlı'yı kaybettik

Diaspora Haberleri —

10 Ocak 2022 Pazartesi - 10:23

Hüseyin Narlı

Hüseyin Narlı

  • CAN TV programcısı ve yorumcusu Hüseyin Narlı, dün akşam hayata veda etti. Gazeteci Hüseyin Narlı’nın (Ökkeş Ünlübayır) hayatını yitirdiğine ilişkin haberi çalışma arkadaşları duyurdu.

Aynı zamanda Türkiye sosyalist hareketinin önemli isimlerinden olan Narlı, TV10 ve CAN TV kurucularındandı.

Çalışma arkadaşlarından Şiyar Munzur, “İnanılması kolay olmayan acı haber. Sevgili Hüseyin abiyi kaybetmişiz” mesajını paylaştı.

Munzur, “Türkiye’deki devrimci mücadelenin öncülerinden, 30 yıldır beraber çalıştığımız, bilgisinden, öncülüğünden, yol göstericiliğinden anbean yararlandığım, son 10 yıl içinde de TV10 ve CANTV kurucularından, programcılarından ve yol göstericisi bilge Hüseyin Narlı…. Çok üzgünüm” diye ekledi.

CAN TV, Twitter hesabında “TV 10 ve CAN TV'nin kurucularından ve programcılarından, her adımda emeği olan değerli dostumuz Hüseyin Narlı'yı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Işıklar içinde uyusun” dedi.

Mücadele arkadaşı Yeni Özgür Politika yazarı Suat Bozkuş, “Arkadaşım, kardeşim, yoldaşım Ökkeş Ünlübayır'ı (Hüseyin Narlı) kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim. Kör kurşunların, kara saplı bıçakların hep üstüne yürüdü. Hiç birine boyun eğmedi. Üç yıldır habis illete karşı umutla, vakarla mücadele etti ama gücü yetmedi. Başımız sağolsun.” mesajını paylaştı.

paylaş

   

Yeni Özgür Politika

© Copyright 2022 Yeni Özgür Politika | Tüm Hakları Saklıdır.