Erkek vahşeti: 4 kadın katledildi!

Kadın Haberleri —

12 Kasım 2020 Perşembe - 15:42

  • Erkekler, İzmir, Meletî, Aksaray ve Muğla'da bir gün içerisinde 4 kadını katletti, iki kadını da yaraladı.

İzmir’de Alper Gül isimli erkek, boşandığı Çilem Kılıç'ı katletti, Selime Özduran ile Sibel Yarıcı’yı da yaraladı. Meletî’de (Malatya) Mehmet P., evli olduğu 3 çocuk annesi Emine P.’yi; Aksaray’da Saadet Korkmaz’ı ayrıldığı Ramazan isimli erkek, Muğla’da da astsubay Volkan Erdem, nişanlı olduğu Hafize Günakın’ı katletti.

İzmir

İzmir’in Dikili ilçesinde Alper Gül isimli erkek bir süre önce kendisinden boşanan Çilem Kılıç’ı sokakta silahla vurdu. Ardından Çilem Kılıç’ın annesinin evine giderek burada da Selime Özduran ve Sibel Yarıcı’yı yaraladı. Komşuları polise haber verirken katil, intihar etti.

Meletî

Malatya'da 3 çocuk annesi Emine P.’yi, şiddet uyguladığı için hakkında uzaklaştırma kararı bulunan Mehmet P. katletti. Olay yerinden kaçan Mehmet P., kısa bir süre sonra yakalandı.

Aksaray

Aksaray’da yaşayan Ramazan T. isimli erkek de bir süre önce kendisinden ayrılan Saadet Korkmaz’ın çalıştığı markete gitti. Erkek burada 36 yaşındaki Saadet’i bıçakladı.Sağlık görevlileri tarafından hastaneye kaldırılan Saadet, hayatını kaybetti. Ramazan T. yakalanarak gözaltına alındı.

Muğla

Muğla’nın Kötekli semtinde ise astsubay olan Volkan Erdem nişanlı olduğu Hafize Günakın’ı katletti, ardından da intihar etti.
HABER MERKEZİ

paylaş

   

Yeni Özgür Politika

© Copyright 2020 Yeni Özgür Politika | Tüm Hakları Saklıdır.