Uyuşturucuya karşı mahallelerde nöbet

Rumeysa Bozkurt

Rumeysa Bozkurt

  • Yeşil Sol Parti Gençlik Meclisi’nin başlattığı “Li dijî şerê taybet têkoşîneke bi heybet” kampanyasına ilişkin konuşan Rumeysa Bozkurt, kampanya kapsamında özel savaş atölyeleri, paneller, şölenler, piknikler, turnuvalar ile uyuşturucuya karşı mahallelerde nöbetler tutacaklarını söyledi. 

Yeşil Sol Parti Gençlik Meclisi 5 Ağustos tarihinde, “Özel savaşa karşı görkemli bir mücadele” adıyla yeni bir kampanya başlattı.   Kampanyasına ilişkin bilgi veren Rumeysa Bozkurt, kampanya kapsamında özel savaş atölyeleri, paneller, şölenler, piknikler, turnuvalar ile uyuşturucuya karşı mahallelerde nöbetler tutacaklarını söyledi. 

 

 

Jinnews’ten Rozerin Gültekin’in haberine göre Rumeysa Bozkurt, gerçekleşen saldırıların boyutunu teşhir etmek ve mücadelelerini büyütmek için kampanyayı başlattıklarını söyledi. Bozkurt, “Bugün Kürt halkı üzerinde yürütülen en büyük savaş biçiminin özel savaş olduğunu görmekteyiz. Özel savaş politikalarına dur demek için bir kampanya başlattık. Bizim asıl amacımız özel savaşı teşhir etmektir” dedi. İSTANBUL

paylaş

   

Yeni Özgür Politika

© Copyright 2023 Yeni Özgür Politika | Tüm Hakları Saklıdır.